Rittplan 2018

Mars
4.03 Hellasflagg International Rhodes Grand Prix 1.2
9 - 11.03 Hellasflagg International Tour of Rhodes 2.2
19 - 25.03 Frankrikeflagg Tour de Normandie 2.2
25.03 Belgiaflagg Gent-Wevelgem Nations Cup
   
April
1.04 Italiaflagg Trofeo Piva 1.2U
2.04 Italiaflagg Giro del Belvedere 1.2U
3.04 Italiaflagg Palio del Recioto 1.2U
7.04 Belgiaflagg Ronde van Vlaanderen Beloften Nations Cup
11 - 15.04 Frankrikeflagg Tour du Loir et Cher 2.2
14.04 Belgiaflagg Liege-Bastone-Liege 1.2U
21.04 Norgeflagg Rankingritt NC1
22.04 Norgeflagg Norgescup 1 NC
28.04 Danmarkflagg GP Himmerland 1.2
29.04 Danmarkflagg Skive-Løpet 1.2
   
Mai
1.05 Tysklandflagg Rund um den Finanzplatz 1.2U
5.05 Norgeflagg Sundvollen GP 1.2
6.05 Norgeflagg Ringerike GP 1.2
12.05 Sverigeflagg 109th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2017 1.2
12.05 Norgeflagg Rankingritt NC2
13.05 Norgeflagg Norgescup 2 - Sandnes
16. - 20.05 Norgeflagg Tour of Norway 2.HC
17. - 20.05 Frankrikeflagg Ronde d L'Isard 2.2U
22. - 24.05 Norgeflagg Tour des Fjords 2.HC
27.05 Frankrikeflagg Paris-Roubaix Espoirs 1.2U
31.05 - 3.06 Tsjekkiaflagg Grand Prix Priessnitz Spa Nations Cup
   
Juni
9.06 Norgeflagg Rankingritt NC3
10.06 Norgeflagg Norgescup 3 - Gylne Gutuer
16.06 Danmarkflagg Tour of Fyen 1.2
17.06 Danmarkflagg GP Horsens Posten 1.2
17.06 Norgeflagg Norgesmesterskap U23, Sandefjord NM
19.06 Norgeflagg Norgesmesterskap TTT, Sandefjord NM
22.06 Norgeflagg Norgesmesterskap TT, Sandefjord NM
23.06 Norgeflagg Norgesmesterskap Gateritt, Sandefjord NM
24.06 Norgeflagg Norgesmesterskap, Sandefjord NM
30.06 Belgiaflagg Omloop Het Nieuwsblad Beloften 1.2
   
Juli
5. - 8.07 Norgeflagg Norgescup 4 - Tour de Hallingdal
22.07 Frankrikeflagg Grand Prix Cycliste de Perenchies 1.2
27.07 Norgeflagg Rankingritt NC5
28.07 Norgeflagg Norgescup 5 - Spikkestad
   
August
3.08 Sverigeflagg Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Kriterium
4.08 Sverigeflagg Kalmar Grand Prix 1.2
9. - 12.08 Tsjekkiaflagg Czech Cycling Tour 2.1
16. - 19.08 Norgeflagg Artic Race of Norway 2.HC
17. - 26.08 Frankrikeflagg Tour del'Avenir Nations Cup
21. - 26.08 Estlandflagg Baltic Chain Tour 2.2
25.08 Norgeflagg Birkebeinerrittet MTB
31.08 Norgeflagg Hafjell GP ITT 1.2
   
September
1.09 Norgeflagg Lillehammer GP 1.2
2.09 Norgeflagg Gylne Gutuer GP 1.2
8.09 Norgeflagg Rankingritt NC6
9.09 Norgeflagg Norgescup 6 
11. - 16.09 Nederlandflagg Olympia's Tour 2.2U
12. - 16.09 Slovakiaflagg Tour of Slovakia 2.1
19.09 Belgiaflagg Omloop van Het Houtland Lichtervelde 1.1
23.09 Belgiaflagg Gooikse Pijl 1.2
24.09 Østerrikeflagg UCI World Championships - TT U23
25.09 Italiaflagg Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono 1.2U
28.09 Østerrikeflagg UCI World Championships - U23
   
Oktober
7.10 Italiaflagg Piccolo Lombardia 1.2U
7.10 Frankrikeflagg Paris - Tours Espoirs 1.2U